بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جوراب مارکت کاملا محفوظ می باشد

مقالات

جوراب علاوه بر این‌که یک اکسسوری مهم برای داشتن ظاهری شیک است، یکی از مهم‌ترین موارد در محافظت پا نیز می‌باشد. طبق تحقیقات انجام‌شده،‌ پاهای ما خیلی زیاد عرق می‌کنند و انواع باکیفیت جنس جوراب می‌توانند این تعریق و رطوبت را جذب خود کرده و از حساسیت‌ها و التهابات پوستی و همچنین عفونت‌های قارچی جلوگیری کنند.

بازدید : 128 انتشار : 1399/07/15 نظرات : 0

جوراب‌ها نقش مهمی در تیپ افراد ایفا می‌کنند، هرچند که اغلب داخل کفش می‌مانند و دیده نمی‌شوند. به همین دلیل هم است که اکثراً فکر می‌کنیم انتخاب و خرید جوراب هیچ اصل خاصی ندارد. معمولاً هنگام خرید جوراب، خیلی به جنس و مدل و ... جوراب‌ها اهمیت نمی‌دهیم و فقط‌ آن‌ها را می‌خریم تا بدون‌جوراب نمانیم! اما در اصل ما باید بدانیم که چه مدل جورابی با چه جنسی برای ما مناسب است و این‌که اصلاً چرا باید جوراب بپوشیم؟!

بازدید : 41 انتشار : 1399/07/12 نظرات : 0

این روزها جوراب نپوشیدن به طور قابل توجهی سلامت پاها را به ویژه در مردان تهدید می‌کند. با ظهور کفش‌های محبوب بهار و تابستانه، بسیاری از افراد کفش‌هایشان را بدون جوراب می‌پوشند تا کفش‌ها شیک‌تر به نظر برسند. همه ما گاهی اوقات کفش‌هایمان را بدون جوراب می‌پوشیم، اما افرادی که جوراب نپوشیدن عادت کرده‌اند، بیشتر در معرض مشکلات قارچی و عفونت‌ها قرار می‌گیرند. بیایید در ادامه مطلب باهم به بررسی مضرات نپوشیدن جوراب بپردازیم.

بازدید : 66 انتشار : 1399/07/08 نظرات : 0

شاید از خود بپرسید که چرا ما جوراب می‌پوشیم و برخی از ماها چرا تا این اندازه جوراب‌ها را دوست دارند؟! فواید پوشیدن جوراب فراتر از راحت‌بودن پاها است. خوشبختانه جوراب‌هایی با کیفیت بالا در اشکال، اندازه‌ها، رنگ‌ها و الگوهای مختلفی ارائه می‌شوند تا با هر سلیقه‌ای جور درآیند.

بازدید : 48 انتشار : 1399/07/02 نظرات : 0

 شاید بارها شنیده باشید که پا قلب دوم ماست، این جمله می‌تواند نشان­گر اهمیت بالای پا و لزوم مراقبت جدی از آن باشد که البته ظاهراً این مطلب از ابتدا و در زمان انسان­های اولیه نیز مورد توجه انسان­ها بوده است؛ چرا که اگر بخواهیم به تاریخچه جوراب مراجعه کنیم، می‌بینیم پیش از این­که انواع دیگر لباس­ها از جمله پیراهن و ‌شلوار و... مورد استفاده مردم باشد، استفاده از جوراب همواره مورد استقبال انسان‌ها بوده است؛ در واقع جوراب پوشاکی است ساخته شده از نخ، پنبه، پشم، نایلون و...که در وهله اول به عنوان محافظی برای پا در مقابل آسیب‌های فیزیکی، سرما، گرما و... مورد استفاده قرار می­گرفته است، هر چند در حال حاضر در زیبایی و ظاهر نیز بی­تاثیر نیست و جوراب­ها بخشی هر چند کوچک از دنیای مد و زیبایی را به خود اختصاص داده­اند.

بازدید : 128 انتشار : 1399/05/22 نظرات : 0
بازگشت به بالا